Hlavní navigace

OSVČ a výdaje

  • (neregistrovaný) 81.200.56.---

    4. 10. 2016 18:13

    Prosím pokud mám živnost řemeslnou a uplatňuji 80% výdajů z příjmu mohu současně u jiné činnosti uplatnit skutečné výdaje? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 10. 2016 20:26

      .

      Re: OSVČ_výdaje skutečné a současně %
      U jiné činnosti, spadající pod § 7 ZDP, nemůžete
      Skutečné výdaje byste mohl uplatnit např. u nájmu, který byste zdaňoval podle § 9 ZDP. Nebo u příjmů, které byste zdaňoval podle § 10 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).