Hlavní navigace

Opravný danový doklad

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:8380:----:----:----:----:----

    6. 10. 2016 10:54

    Dobrý den,

    když mi přijde opravný daňový doklad, musím ho potvrzovat, kdy jsem si ho zadala so systému a poslat zpět? jako to bylo dříve u dobropisu? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 10. 2016 11:05

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: opravný danový doklad
      ano, ke dni potvrzení do dph i kh pokud oprava podle § 42, pokud podle § 43 tak dodatečné dph i následné kh po potvrzení db

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).