Re: bolestné
Povinnost chtít bolestné není, jak píše paní "jasná", na druhou stranu se někdy zaměstnanec rád zúčastní kolečka po doktorech, když zjistí, za kolik je 1 bod.
Před půl rokem jsem likvidovala PÚ bez následné DPN, zraněné koleno, půlroční konzervativní léčba, 57 bodů. Zaměstnanec si rád oběhl doktory, těch 14 tisíc bolestného mu za to stálo ... a ještě jsem dostala čokoládu za vytištěný prázný tiskopis bolestného (a radu, že to stojí za to). :-)
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot ve čtvrtek klesnou, určilo ministerstvo
Venkovské obchody budou moci získat od státu až 130 tisíc korun, startuje další výzva
Bizár Schillerové: Příspěvek na zábavu bude daňově výhodnější než na prevenci rakovin
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů se týká i jednatelů společností
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
6. 10. 2016 11:05
Dobrý den, zaměstnanec měl pracovní úraz - bez prac. neschopnosti, má nárok na bolestné, ale řekl mi , že raději nic nechce aby nemusel nic u doktorů vyběhávat, já to tedy založím a nic s tím nebudu dělat, ale jde mi o to aby při případné kontrole jsem neměla nějaké problémy s tím , že jsem to nelikvidovala a zaměstnanec nic nedostal, protože úraz je samozřejmě zapsán v knize úrazů
děkuji za odpovědi