Hlavní navigace

Rozdělení zisku minulých let

  • (neregistrovaný) 213.168.180.---

    7. 10. 2016 9:57

    Dobrý den, firma se letos dostala do ztráty, nicméně se jedná o rozdělení zisku z minulých let, lze vůbec vyplatit??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2016 10:17

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: rozdělení zisku minulých let
      Lze, ale nesmí si tím vyplacením přivodit úpadek viz §40 ZOK a vyplatit lze jen zisk po odečtení všech ztrát a po přídělech do fondů....u s.r.o. viz §161 ZOK

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).