Hlavní navigace

Prodej OA do EU

  • (neregistrovaný) 185.15.146.---

    11. 10. 2016 12:47

    Dobrý den,
    prodáváme osobní auto /uplatněn odpočet DPH/ fyzické osobě
    /neplátci/ do EU - předání bude zde v ČR - podléhá prodej DPH?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 10. 2016 12:51

      allli

      Re: prodej OA do EU
      za předpokladu, že nejde o nový dopravní prostředek dle §4/4/b) bod 1. ZDPH, pak prodej s DPH, ř. 1 přiznání a KH A.5

    • 11. 10. 2016 13:08

      allli

      Re: prodej OA do EU
      ještě jsem zapomněla dodat, že výše uvedené platí pro osobní auto pořízené po 1.4.2009

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).