Hlavní navigace

Poukázky do Kauflandu zaměstnanci

  • (neregistrovaný) 165.225.72.---

    12. 10. 2016 11:19

    dobrý den, prosím o konzulataci - firma jako formu odměny dá zaměstnancům poukázky do Kauflandu - ředitel chce tuto odměnu - hodnotu pooukázky zdanit a zpojistnit. Hledala jsem v ZDP a domnívám se, že s odkazem na § 6 odst. 9 písm g je tato poukázka od daně osvobozena do výše 2.000/rok ...? máte s tím prosím zkušenost ?? moc děkuji jo

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 10. 2016 12:48

      allli

      Re: Poukázky do Kauflandu zaměstnanci
      nevím, zda se něco změnilo, ale osvobozeno od daně je plnění poskytnuté na účely dle §14 vyhl. č. 114/2002 Sb.

    • 12. 10. 2016 12:53

      .

      Re: Poukázky do Kauflandu zaměstnanci
      Musíte si prostudovat ještě Vyhlášku č. 114/2002 Sb. § 14

      Spadá uvedené nepeněžní bezúplatné plnění pod daný paragraf?

      + pokud nemáte dobře ošetřeno, tak náklady na pořízení poukázek nebudou u firmy daňovým nákladem

    • 12. 10. 2016 12:58

      jo (neregistrovaný) 165.225.72.---

      Re: Poukázky do Kauflandu zaměstnanci
      jste moc hodné, tak zdanit a zpojistnit, moc děkuji !!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).