Hlavní navigace

FO a dar neziskové organizaci

  • (neregistrovaný) 109.107.214.---

    13. 10. 2016 8:40

    Dobrý den. Prosím o radu. Mám v úmyslu darovat neziskové organizaci finanční dar ve výši 15 000,-Kč a ještě PC v hodnotě asi 14 000,-Kč.
    Pokud budu mít ZD 450 000,-, lze to? §15 odst. 1 jsem si přečetl, není mi jasné toto: V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).