Hlavní navigace

DUZP

  • (neregistrovaný) 185.125.128.---

    13. 10. 2016 11:40

    Dobrý den,

    chtěla bych se optat. Mám tu FD s DUPZ 29.9.2016 a vystavení je 4.10.2016. Tyto faktury, které mají tento případ účtuji do DPH kdy byla FA vystavena. Ale pan šéf chce abych tuto fakturu dala do září na DPH protože byla uhrazena v září i když je vystavena v 10. měsíci.

    Prosím jak moc velký dopad to bude mít pokud na tom bude trvat a já to zaúčtuji v září??

    Děkuji za info

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 10. 2016 12:22

      .

      Re: vystavení fa 10, zaplacená záloha 09
      Možnosti
      1) trvejte na vystavení a zaslání daňového dokladu k platbě se správně uvedeným DPPD
      2) § 104 ZDPH

    • 13. 10. 2016 12:47

      plk (neregistrovaný) 185.125.128.---

      Re: vystavení fa 10, zaplacená záloha 09
      Děkuji za info :))

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).