Hlavní navigace

Ukončení PP po rodičovské

  • 213.155.225.---

    17. 10. 2016 8:38

    Zaměstnanec je RD, ale zároveň pečuje o další postižené dítě, manželka šla do práce a on hodlá zůstat doma. Nenastoupil do zaměstnání po třech letech dítěte a se zaměstnavatelem se dohodl, že ukončí PP. Šéf trvá na ukončení bez písemné dohody. Lze to takhle?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2016 8:46

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: ukončení PP po rodičovské
      nelze, viz § 49, odst. 2 zákoníku práce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).