Hlavní navigace

Identifikovaná osoba

  • (neregistrovaný) 90.181.84.---

    17. 10. 2016 8:43

    Dobrý den, jsem identifikovaná osoba a každý měsíc poskytuji službu do EU (Google AdSense). Podávám daňové přiznání a souhrnné hlášení. Nyní za měsíc září jsem nic neposkytl, musím odevzdat nulové přiznání a souhrnné hlášení?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 10. 2016 15:28

      hdolka (neregistrovaný) 167.83.9.---

      Re: Identifikovaná osoba
      §102 zák.o DPH - ne, jen pokud uskutečnil,
      DPH přiznání ano, dává se tam křížek do kolonky neexistují-li údaje pro str.2,tzn,že nebylo žádné plnění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).