Re: Dokumenty - pohovor
Už jsem v životě pár pohovorů obrazila, ale nikdy nikdo nechtěl žádné dokumenty. Většinou se jen tak klábosilo (aby věděli, co si nasadí mezi sebe do kanclu), občas padla odborná otázka. Něco se posílá předem (CV...), něco při postupu do dalšího kola (trestní rejstřík...), ale k samotnému pohovoru nic.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
Výše záloh na nemocenské pojištění, které zaplatí OSVČ v roce 2026
Špehování konkurence za pár stovek: Jak najít jejich slabiny a vytěžit z toho maximum
Mzdové účetnictví v roce 2025 aneb krátké ohlédnutí končícím rokem
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
17. 10. 2016 11:19
Dobrý den, prosím o radu. Jaké dokumenty vyžadují při pracovním pohovoru? Já vždy s sebou beru životopis + motivační dopis (i když posílám předem), dále maturitní vysvědčení, osvědčení o rekvalifiaci, hodnocení praxe, pracovní posudek. Ale zatím to nikdo nechtěl vidět. Tak mě zajímá, zda to nosit s sebou, pokud ano, tak zda stačí jen kopie (bez ověření)? Děkuji.