Hlavní navigace

Platební karta a ZPC

  • (neregistrovaný) 81.19.4.---

    17. 10. 2016 12:58

    Zdravím, zaměstnanci nebyla poskytnuta záloha na zahraniční pracovní cestu ale zaměstnavatel poskytl platební kartu. Zam-ec ve vyúčtování doložil výběr EUR. Má nárok na vyplacení stravného v EUR?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2016 13:08

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Platební karta a ZPC
      uděláte normální vyúčtování s nároky na stravné a kapesné dle hodin strávených v zahraničí + ostatní náklady, ubytko atd.a vyrovnáte + - s výběrem z platební karty

    • 17. 10. 2016 13:19

      missa (neregistrovaný) 81.19.4.---

      Re: Platební karta a ZPC
      Paní Jano N., Má nárok na vyplacení stravného v EUR?

    • 17. 10. 2016 13:34

      missa (neregistrovaný) 81.19.4.---

      Děkuji.
      >>>>Zdravím, zaměstnanci nebyla poskytnuta záloha na
      >>>>zahraniční pracovní cestu ale zaměstnavatel poskytl
      >>>>platební kartu. Zam-ec ve vyúčtování doložil výběr
      >>>>EUR. Má
      >>>>nárok na vyplacení stravného v EUR?
      >>>
      >>>uděláte normální vyúčtování s nároky na stravné a
      >>>kapesné dle hodin strávených v zahraničí + ostatní
      >>>náklady, ubytko atd.a vyrovnáte + - s výběrem z
      >>>platební
      >>>karty
      >>
      >>Paní Jano N., Má nárok na vyplacení stravného v EUR?
      >
      >
      >ZP § 183

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).