Hlavní navigace

Mohu uplatnit DPH?

  • (neregistrovaný) 109.107.214.---

    20. 10. 2016 7:58

    Dobrý den. Plátci DPH nám vystavili příjmový doklad za ubytování našeho zaměstnace bez DPH. Je tam jen celková částka k zaplacení nic víc. Mohu přesto uplatit 15% DPH? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 10. 2016 8:55

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: Mohu uplatnit DPH?
      musí tam být všechny náležitosti daňového dokladu § 29, jinak nemáte nárok na odpočet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).