Hlavní navigace

Dovolená v prvním měsíci v práci

  • (neregistrovaný) 213.175.57.---

    21. 10. 2016 14:42

    Prosím, může se na dovolenou třeba 15.den v měsíci, když zaměstnanec neodpracoval 21dní a v ten měsíc nastoupil? Jde o pohřeb vzdáleného příbuzného.
    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 10. 2016 14:46

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: Dovolená v prvním měsíci v práci
      Co takhle si přečíst § 216, odst. 2 zákoníku práce ?

    • 21. 10. 2016 14:47

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: Dovolená v prvním měsíci v práci
      Pardon, dnes mi ta klávesnice pořád píše něco jiného - samozřejmě § 217, odst. 2

    • 21. 10. 2016 14:49

      Osmanka (neregistrovaný) 213.175.57.---

      Re: Dovolená v prvním měsíci v práci
      Díky, tušila jsem to, ale v jednom výkladu o tom nic nepsali, tak jsem znejistila.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).