Hlavní navigace

Místo plnění - školení na Slovensku?

  • (neregistrovaný) 77.78.86.---

    3. 11. 2016 21:07

    Dobrý den, když se zaměstnanec české společnosti (plátce DPH) účastní školení na Slovensku, kde je místo plnění, prosím?

    Posuzuji dle § 9 nebo 10b?

    co mohu rozumět

    a) službu spočívající v oprávnění ke vstupu na takovou akci, včetně služby přímo související s tímto oprávněním, nebo

    ?

    je to klasické školení, jaké tady pořádá např. VOX... objednám na netu, zaplatím dopředu a pak jdu na školení.. žádnou vstupenku v ruce nemám.. jen nahlásím jméno..

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 11. 2016 6:16

      allli

      Re: místo plnění - školení na Slovensku?
      nejde o vstupenku, ale o možnost zúčastnit se otevřeného školení pro širokou veřejnost
      v tomto případě je místo plnění v SR dle §10b ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).