Hlavní navigace

EET a pronájem nebytových prostor

  • (neregistrovaný) 109.107.214.---

    4. 11. 2016 7:17

    Dobrý den. Prosím o radu. Začal jsem pronajímat nebytové prostory 2 firmám s.r.o. Peníze dostávám v hotovosti. Bude se na mě vztahovat EET v 1. etapě? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 11. 2016 7:21

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: EET a pronájem nebytových prostor
      Nemovitosti máte vložené do OM a daníte podle §7? Nebo podle §9?

    • 4. 11. 2016 7:58

      Breberka (neregistrovaný) 185.16.181.---

      Re: EET a pronájem nebytových prostor
      Pak se Vás EET týkat nebude.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).