Hlavní navigace

Přijaté platby kartou the pay

• (neregistrovaný) 109.81.211.---

4. 11. 2016 10:52

Dobrý den,

prosím zkušené o radu. Máme malý eshop, vedeme účetnictví, jsme plátci a zavedli jsme platby kartou
    Jde mi ted o účtování. Na každou objednávku vystavím dan. doklad. pak mi dojde na účet připasná částka hrazená PK, kde je odečtený poplatek. A ted nevím zda mám účtovat na bance jeden řádek celá úhrada fa a druhý řádek poplatek ?
    Musím mít někde vedený i účet z the pay ? protoze např. kdyby mi nikdo za celý měsíc nezaplatil nic PK, tak mi na the pay vyskoči např. poplatek za účet 200 kc a to bych asi měla nějak v účetnictví evidovat, ne ?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 11. 2016 10:55

Akras (neregistrovaný) 193.179.30.---

Re: Přijaté platby kartou the pay
      platby kartou účtuji ve dvou řádcích - úhrada a poplatek
      nevím jak přesně the pay funguje, ale pokud máte něco jako počáteční stav a budete mít i konečný stav tak určitě vedení v účtu

• 4. 11. 2016 11:47

romix (neregistrovaný) 109.81.211.---

no zatim nevim, zadny vypis jsem nenasla, ale neco být musí. To bych pak mohla vlastne přijatou platbu uctovat přímo na výpise the pay i poplatek a převod na běžný účet dělat přes 261 , ze ?

• 4. 11. 2016 12:34

mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

Jakým způsobem platíte ten poplatek?

• 4. 11. 2016 18:21

romix (neregistrovaný) 109.81.211.---

přijde mi na běžný účet převedená už částka, která je snížena o všechny poplatky ....., ale na výpise the pay nevim jak to bude vypadat

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).