Hlavní navigace

EET

  • (neregistrovaný) 93.99.163.---

    7. 11. 2016 7:23

    Dobrý den,
    Chci Vás požádat o radu. Spadá obsluha hracích automatů do tržeb EET?
    Patří nájemné za umístění těchto automatů v restauraci do tržeb EET?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 11. 2016 6:45

      Akras (neregistrovaný) 193.179.30.---

      Re: EET
      nájemné - Pokud jsou platby přijímány v hotovosti či jinou formou spadající pod ZET pak jistě EET podléhají.
      obsluha - pokud tím myslíte "krmení" hracího automatu hráči, pak posuďte zda se na výherní automat vztahuje: Evidovanou tržbou nejsou dle § 12 odst. 3 ZoET také tržby pocházející z prodeje zboží či služeb prostřednictvím samostatného automatu, více viz metodika strana 12

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).