Re: výzva KH - následné?
Udělala jsem to tak, jak píše Mirka. Odpověděla jsem na výzvu (chyba se našla). Další nalezené chyby v daném měsíci (duben) mi neopravené leží stále na stole. A FÚ je to jedno :-)
Takže jim ta kontrola až tak důsledně nefunguje.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot ve čtvrtek klesnou, určilo ministerstvo
Venkovské obchody budou moci získat od státu až 130 tisíc korun, startuje další výzva
Bizár Schillerové: Příspěvek na zábavu bude daňově výhodnější než na prevenci rakovin
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatelů se týká i jednatelů společností
Stát zveřejnil maximální ceny paliv. Od zítřka nesmí pumpy zdražit nad limit
Finanční správa začíná vracet peníze. Podívejte se, kdy vám dorazí
7. 11. 2016 7:42
Prosím o radu. Přišla výzva z FÚ ke kontrolnímu hlášení. Co se týče výzvy, tak to bych měla rychlou odpověď, protože z mojí strany je to vše v pořádku. Ale mám takový problém, v přiznání jsem objevila ještě jinou chybu, takže následné bude potřeba. Ale teď potřebuji radu, jak to udělat, dát nejprve rychlou odpověď na výzvu a poté znovu udělat následné nebo mám udělat jen následné bez rychlé odpovědi na výzvu? A dopsat číslo jednací a podat ho tak, jak má být v pořádku? Děkuji.