Hlavní navigace

Nepeněžitý vklad fyzické osoby do s.r.o.

  • (neregistrovaný) 91.235.200.---

    8. 11. 2016 12:55

    Dobrý den,

    prosím o radu. Společník s.r.o. zapsaný v OR splatil peněžitý vklad do s.r.o.. S.r.o. je založena a společníkby ještě chtěl vložit do této společnosti nepeněžitý vklad a tím zvýšit vlastní kapitál s.r.o.. Je to možné?

    Děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 11. 2016 13:47

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: nepeněžitý vklad fyzické osoby do s.
      §219 a násl.ZOK

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).