Hlavní navigace

Kuchyń včetně montáže PDP nebo 21%DPH

  • (neregistrovaný) 149.255.83.---

    9. 11. 2016 15:16

    Dobrý den,

    poradí někdo prosím?


    My plátci DPH pro plátce DPH vyrobíme kuchyň, kterou namontujeme pro jejich konečného odběratele do prostor banky. Ale nebudeme kuchyň dodávat s novým dřezem, ale s jejich původním a nebudeme připojovat na odpad, to si zařídí náš odběratel sám. My ji na místě smontujeme a zavěsíme vrchní skříňky. Jde mi o to, zda mám fakturovat v RPDP nebo s 21%DPH, když tu kuchyň my nebudeme připojovat na vodu. Nevím, jestli jsem to napsal dost srozimiteně. Díky za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 11. 2016 15:20

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: kuchyń včetně montáže PDP nebo 21%DP
      dala bych do režimu, částečná montáž tam je

    • 9. 11. 2016 15:58

      Josef Starý (neregistrovaný) 149.255.83.---

      Re: kuchyń včetně montáže PDP nebo 21%DP
      To si právě nejsem jistý. Jěště někdo nějaký názor prosím???

    • 9. 11. 2016 16:01

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: kuchyń včetně montáže PDP nebo 21%DP
      Dala bych do RPDP, ve sporných případech je lepší řešení zahrnout do přenesení, pokud souhlasí obě strany.

    • 10. 11. 2016 15:48

      Josef Starý (neregistrovaný) 149.255.83.---

      Re: kuchyň včetně montáže PDP nebo DPH
      >>>>>Dobrý den,
      >>>>>
      >>>>>poradí někdo prosím?
      >>>>>
      >>>>>
      >>>>>My plátci DPH pro plátce DPH vyrobíme kuchyň, kterou
      >>>>>namontujeme pro jejich konečného odběratele do
      >>>>>prostor
      >>>>>banky. Ale nebudeme kuchyň dodávat s novým dřezem,
      >>>>>ale
      >>>>>s jejich původním a nebudeme připojovat na odpad, to
      >>>>>si zařídí náš odběratel sám. My ji na místě
      >>>>>smontujeme
      >>>>>a zavěsíme vrchní skříňky. Jde mi o to, zda mám
      >>>>>fakturovat v RPDP nebo s 21%DPH, když tu kuchyň my
      >>>>>nebudeme
      >>>>>připojovat na vodu. Nevím, jestli jsem to napsal dost
      >>>>>srozimiteně. Díky za rady
      >>>>dala bych do režimu, částečná montáž tam je
      >>>To si právě nejsem jistý. Jěště někdo nějaký názor
      >>>prosím???
      >>
      >>Dala bych do RPDP, ve sporných případech je lepší
      >>řešení zahrnout do přenesení, pokud souhlasí obě
      >>strany.
      >
      >Využila bych možnosti, které dává § 92f odst. 2) ZDPH
      >Děkuji za reakce.
      >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).