Hlavní navigace

Ukončení pracovního poměru

  • (neregistrovaný) 90.179.224.---

    10. 11. 2016 9:10

    Zaměstnanec na trvalý pracovní poměr přestal chodit do práce a nevíme kde je. Můžu mu ukončit pracovní poměr aniž bychom mu to oznámili? Nevíme kam telefon má nedostupný. Děkuji A po kolika dnech?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2016 9:19

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: ukončení pracovního poměru
      Zkuste si počíst v zákoníku práce § 48 - 73a

    • 10. 11. 2016 10:27

      katka2 (neregistrovaný) 2a00:1028:838a:----:----:----:----:----

      Re: ukončení pracovního poměru
      Nejdřív bych zavolala na sociálku. Pokud má neschopenku, ušetříte si spoustu blbnutí se zrušením.

    • 10. 11. 2016 11:57

      xxx (neregistrovaný) 188.116.66.---

      Re: ukončení pracovního poměru
      Máte u něj přece nějakou adresu nebo ne? Poslat tam doporučeně s dodejkou. I nevyzvednutí se bere jako dodání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).