Hlavní navigace

Silniční daň u soukromého vozidla N1

  • (neregistrovaný) 213.226.226.---

    10. 11. 2016 13:10

    Dobrý den,
    chci se zeptat jak se počítá silniční daň, když zaměstnanec má cestovní příkaz, jede soukromým vozem, které má v technickém průkazu uvedeno "nákladní automobil skříňový" - kategorie N1G. Platí se také 25Kč/den nebo je to jinak?

    Děkuji mnohokrát za radu.

    MartinaLe

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2016 16:26

      Vladimír 2

      Re: Silniční daň u soukromého vozidla N1
      ************************************************
      Je to jinak, jak se píše výše, §4/1/a z. 16/1993

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).