Hlavní navigace

Vzájemný zápočet

  • (neregistrovaný) 80.188.99.---

    15. 11. 2016 9:37

    Dobrý den,
    je možné udělat vzájemný zápočet před splatností faktur?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 11. 2016 10:12

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: vzájemný zápočet
      zápočty upravuje §1982 nového občans. zákoníku
      Jestli chcete výslovně uvedeno, že lze započtíst i před splatností, tak to nevím. Zápočet je dohoda, takže pokud se strany dohodnou....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).