Hlavní navigace

Nutnost oživení účetnictví :-)

• (neregistrovaný) 2a00:1028:8b41:----:----:----:----:----

22. 11. 2016 15:44

Dobrý den,
    byl by někdo, tak moc hodný a dal mi nějaký tip na kurz, kde by byl průřez ohledně daní a vedení účetnictví. Cca 3 roky jsem byla mimo toto dění a ráda bych se vrátila zpět do oboru, akorát si myslím, že změny byly velké. Sice jsem něco sledovala, ale myslím, že to nestačí. Nyní bych měla i pracovní nabídku, tak musím na sobě zamakat :-) Pokud máte prosím nějaké zkušenosti, moc prosím podělte se se mnou o ně :-) Kurzů je mnoho, ale myslím, že vždy jen trocha od něčeho, tak nevím zda nenavštívit rekvalifikační kurz, ale tam se zas většinou probírají úplné začátky což ( snad) znám a za hodně peněz. Nebo se pletu? Možná, že si moc vymýšlím, ale vím, že zde je plno šikovných a hodných lidí a tak třeba mi pomohou abych si nelámala moc dlouho hlavu, nemalovala čerty na zeď a někde zbytečně nenalétla a pak všeho nelitovala :-((. Toho všeho už mám v životě bohužel mnoho, tak teď by bylo fajn na to jít šikovně a trochu jinak :-))
    Bože, nějak moc jsem se rozepsala, tak raději už jen stručně : " prosím o radu :-) "

Všem ochotným moc děkuji a přeji krásný den

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 11. 2016 13:31

Heluš (neregistrovaný) 78.80.56.---

Re: Nutnost oživení účetnictví :-)
      http://www.sluzbyapodnikani.cz/kurzy/ucetnictvi-pro-pokrocile/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).