Hlavní navigace

Vývoz zboží do EU

  • (neregistrovaný) 84.242.117.---

    23. 11. 2016 7:51

    Prosím zkušenější o radu. Když mám fakturu na vývoz zboží plátci DPH v EU tak fakturuji bez DPH a v DPH uvádím na řádek 20 a dělám ravers chargé?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 11. 2016 7:53

      allli

      Re: Vývoz zboží do EU
      pokud fakturujete osobě reg. k DPH v EU a zboží bude vyvezeno do EU, pak jde o plnění osvobozené od DPH dle §64 ZDPH, faktura bez DPH, ř. 20 přiznání a SH kód 0

    • 23. 11. 2016 9:36

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Vývoz zboží do EU
      revers-charge jen u fa přijatých...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).