Hlavní navigace

Výkon funkce jednatele a cestovní náhrad

  • (neregistrovaný) 80.95.106.---

    23. 11. 2016 13:05

    Dobrý den. Jednatel společnosti má smlouvu o výkonu funkce jednatele s měsíční odměnou 20.000,- Má ve smlouvě, že mu budou propláceny veškeré cestovní náhrady + kapesné v plné výši a že tyto náhrady dostane vyplaceny vždy koncem roku. Prosím musí tyto náhrady v případě jeho smlouvy projít veškerými odvody?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 11. 2016 14:48

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: Výkon funkce jednatele a cestovní ná
      A proč? Pokud to má uvedeno ve smlouvě na základě které pobírá příjmy dle §6 a náhrady jsou v zákonné výši...je to "zaměstnanec" jako každý jiný

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).