Hlavní navigace

Výkon veřejné funkce a náhrada mzdy

  • (neregistrovaný) 205.168.23.---

    24. 11. 2016 14:50

    Dobrý den,

    prosím o radu, zda přísluší náhrada mzdy zaměstnanci, který je krajským zastupitelem a účastní se zasedání (celý den).
    Mohu v tomto případě zaplatit náhradu mzdy a refundovat tak po Kraji ?

    Děkuji Majda

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 11. 2016 19:21

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: Výkon veřejné funkce a náhrada mzdy
      ano, zákoník práce § 201 výkon veřejné funkce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).