Hlavní navigace

Odpočet na děti a paušální výdaje

  • (neregistrovaný) 213.226.240.---

    5. 12. 2016 10:15

    Dobrý den,
    stále platí to, že když je podnikání vedlejší a příjem ze závislé činnosti víc jak 50% celkových příjmů, že může poplatník uplatnit odpočet na děti od daně z příjmů, nebo je změna? Nebo jsem to procento s něčím popletl?
    Díky Franta

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 12. 2016 10:44

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: Odpočet na děti a paušální výdaje
      Jen pro upřesnění, nejde o příjmy, ale základ daně. § 35ca

    • 5. 12. 2016 11:24

      Franta M (neregistrovaný) 213.226.240.---

      Re: Odpočet na děti a paušální výdaje
      Díky oběma

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).