Hlavní navigace

Změna formy společnosti

  • (neregistrovaný) 46.13.10.---

    13. 12. 2016 10:33

    Dobrý den, naše firma připravuje změnu z a.s. na s.r.o. Předpokládám správně, že práva a povinnosti zaměstnanců se nemění, pracovní smlouvy zůstávají v platnosti, ale nějakou formou asi písemnou se zaměstnanci musí dozvědět o této změně? Děkuji.
    IL.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 12. 2016 10:47

      pája

      Re: změna formy společnosti
      >Dobrý den, naše firma připravuje změnu z a.s. na
      >s.r.o. Předpokládám správně, že práva a povinnosti
      >zaměstnanců se nemění, pracovní smlouvy zůstávají v
      >platnosti, ale nějakou formou asi písemnou se zaměstnanci musí
      >dozvědět o této změně?

      ano, pís. informace dle § 37 ZP

      Děkuji.
      >IL.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).