Hlavní navigace

Neuvedený vývoz v DPH

  • (neregistrovaný) 213.168.180.---

    16. 12. 2016 9:38

    Dobrý den, v červnu 2016 jsem neuvedla do DPH vývoz výrobků do třetí země. Dodatečným přiznáním se nemění výše odvodu, přesto musím podat, nebo přiznám až za listopad??
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 12. 2016 11:56

      natasa (neregistrovaný) 213.168.180.---

      Děkuji
      >>>Dobrý den, v červnu 2016 jsem neuvedla do DPH vývoz
      >>>výrobků do třetí země. Dodatečným přiznáním se nemění
      >>>výše odvodu, přesto musím podat, nebo přiznám až za
      >>>listopad??
      >>>Děkuji
      >>Půjde použít § 104 zdph??
      >
      >dala bych do aktuálního

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).