Hlavní navigace

Ukončení PP

  • (neregistrovaný) 88.81.84.---

    19. 12. 2016 9:24

    Dobrý den, moc prosím o radu, zam-nec podepsal pracovní smlouvu,
    do práce ale nenastoupil, hned onemocněl a po ukončení nemoci cca po týdnu řekl, že si to rozmyslel, že nenastoupí. Neodpracoval tedy ani hodinu, náhradu mzdy za nemoc neplatíme, nemocenská byla stornována, protože neměl zam-tele, dohodnuto s OSSZ. Jak máme tedy prosím stornovat tuto pracovní smlouvu? Na pána byla vyřízena dotace a ÚP chce doložit výpověď dle §52 g), moc se mi to nezdá, ten pracovní poměr ani nevzniknul, tak nevím, jestli je ta výpověď dobře, nestačilo by jenom poslat pánovi oznámení, že odstupujeme od smlouvy podle Zákoníku práce §34 ? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).