Hlavní navigace

Darovací smlouva-pes bez PP

• (neregistrovaný) 213.226.252.---

5. 1. 2017 20:42

Dobrý večer všem,
    mám na vás asi trochu neobvyklý dotaz-ale přece... Ráda bych se vás zeptala,zda je možné,aby mezi sebou druh s družkou uzavřeli darovací smlouvu,kdy majitel družka daruje druhovi svého psa. Nejedná se o závodního ani výstavního psa s PP,ale o obyčejného vesnického vořecha. Doklad o ,,získání,, psa družka nemá.
    Ač možná trochu neobvyklý dotaz,budu vám nesmírně vděčná za jakekoliv poznatky. Moc děkuji,pěkný večer,důvod případně vysvětlí (kocourkov).

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 1. 2017 21:34

Šárka1991 (neregistrovaný) 213.226.252.---

Re: Darovací smlouva-pes bez PP
      A nebude nějaký zádrhel,že pes není věc?

• 6. 1. 2017 10:48

pája

nechápu, proč si přiděláváte starosti, darovat můžete i bez písemně uzavřené smlouvy, ta platí jen pro věci zapsané do veřejného seznamu. POkud je to z nějakého důvodu ale nevyhnutelné, sepištu krátkou darovyací smlouvu, předmětem darování bude pes, stručně jaký a kdy ho formálněš předáte.Oba podepíší, obdarovaný uvede, že dar přijímá a je to.

• 9. 1. 2017 13:35

šárka1991 (neregistrovaný) 213.226.248.---

Děkuji, přesně takhle jsem to myslela - chtěla jsem to co nejjednodušeji a písemně. I když papír snese vše, v tuhle chvíli je to celkem nevyhnutelné... aneb lidská hloupost, závist a péče o ostatní nezná mezí... ale o tom zas jindy, díky za reakce ;-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).