Hlavní navigace

Nadace příspěvek zaměstnanec

  • (neregistrovaný) 88.81.84.---

    13. 1. 2017 14:01

    dobrý den, pokud zaměstnanec dá nadaci peníze, může uplatnit v ročním zúčtování? jaké jsou tam podmínky? min. 1000,- Kč a max. ?
    je to § 15 odst. 1 zákona o daních z příjmů? slovo nadace jsem tam neviděla děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).