Hlavní navigace

Platná směrnice?

  • (neregistrovaný) 213.192.62.---

    9. 10. 2005 22:56

    Před nedávnem jsme ve firmě vydali směrnici, která zakazuje zaměstancům ve funkci údržbáře, provádět soukromé opravy v bytech, domech a nebytových prostorách, které jsou ve správě firmy. Porušení bude posuzováno jako hrubé porušení pracovní kázně. Několik zaměstnanců se vzbouřilo a tuto směrnici odmítlo podepsat, s odůvodněním, že je protiprávní. (omezování osobní svobody). My tvrdíme opak. Na čí straně je pravda.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2005 7:58

      graver (neregistrovaný) 193.85.226.---

      Re: Platná směrnice?
      Jestli to správně chápu, tak na tohle snad stačí §75/1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).