Hlavní navigace

Účetní závěrka

  • (neregistrovaný) 109.81.186.---

    19. 1. 2017 10:59

    Dobrý den.

    Mám velkou prosbu. Účtuji společnost s.r.o. jejíž 100% vlastník je zahraniční nadnárodní firma ze Španělska. Můj dotaz zní. Musím provést konsolidovanou účetní závěrku nebo jen účetní závěrku klasickou? Moc nechápu, kdy provést konsolidovanou účetní závěrku a zda se týká i mého s.r.o.

    Velice děkuji všem dobrým duším.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 1. 2017 18:27

      vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

      Re: účetní závěrka
      Pro konsolidovanou závěrku musíte splnit určitá kriteria, najdete je v Zákoně o účetnictví v §22a) a dalších, myslím, ale, že jste na to malá firma- přečtěte si to a uvidíte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).