Hlavní navigace

Pronajem druzst.bytu §9 a odpisy?

  • (neregistrovaný) 78.102.83.---

    4. 2. 2017 15:39

    Dobry den, v roce 2016 jsem poridil druzstevni byt za ucelem pronajmu. Prijmy zahrnu pod §9. Mohu nejakym zpusobem dostat do vydaju zaplacenou cenu za podíl 450 tisíc Kc? Chapu, ze nelze najednou. Je mozne uplatnit neco jako odpisy te porizovaci ceny, kdyz byt patri druzstvu? Dekuji předem za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).