Hlavní navigace

§109 dph

  • (neregistrovaný) 85.13.78.---

    8. 2. 2017 14:41

    Dobrý den,
    dostali jsme fakturu od dodavate internetu, na faktuře má uvedeno :
    DPH z tohoto dokladu bude odvedeno dle §109 zákona 235/2004 sb.
    o dani z přidané hodnoty,...
    mohu si normálně uplatnit DPH na ř.40?
    děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 2. 2017 16:36

      jjjj (neregistrovaný) 80.188.139.---

      Re: §109 dph
      nárok na odpočet máte,
      Zkuste se jich zeptat - co tím myslí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).