Hlavní navigace

EET - zkontrolujte si tržby!

• (neregistrovaný) 195.47.4.---

17. 2. 2017 12:04

Dobrý den, jen se chci podělit o svoji zkušennost s nastavováním EET:

Certifikát jsme si vygenerovali ve svém účtu na daňovém portále 16.2., kdy došlo i ke zprovoznění našim systémem. To jsem si chtěla potvrdit v našem účtu EET.
    Tímto jsem zjistila, že máme evidované tržby ze 7.2.2017 (datum před naší certifikací) jako tržby evidované pověřenými poplatníky. Jen uvádím, že jsme nikoho nepověřovaly.
    Když jsem si nechala udělat detailní výpis, zjistila jsem firmu, kterou jsem zkontaktovala - o chybě věděli, opravdu to za nás chybně poslali.
    Po přehazovacím kolečku na finanční správě (určitě to všichni znáte :-)) jsem se k ničemu nedopátrala - prý děkují za informaci, že to není ošetřeno a že to budou řešit.
    Takže v současné době je nastaven systém tak, že vám kdokoli cokoli vykáže na vašem účtu EET jako tržbu evidovanou pověřenými poplatníky, za kterou vy zodpovídáte.
    Bude se to prý řešit.
    EET zdar :-)

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 2. 2017 12:55

Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

Re: ZET - zkontrolujte si tržby!
      Sorry jako, evidence tržeb je jednoduchý, transparentní systém, prakticky bez nákladů, který nikoho nezatíží, narovná podnikatelské prostředí a přitom přinese do státního rozpočtu 18 miliard ročně.

Pouze zkorumpovaná pakáž stále na této dokonalosti hledá údajné chybičky.

Hezký víkend bez ZET!

• 17. 2. 2017 12:55

mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

Trefné shrnutí :o)
      Taky vám přeji hezký víkend.

• 17. 2. 2017 13:04

petraa (neregistrovaný) 195.47.4.---

Proti EET nemám nic, ale o transparentnosti budu moci mluvit, až když nebudu mít na svém účtu evidované tržby, o kterých nemám ani ponětí :-) A obávám se, že od 1.3. nebudu jediná. Hezký víkend i Vám.

• 17. 2. 2017 13:12

vladík (neregistrovaný) 77.236.201.---

A musí to být " easy and fine " když to získalo v soutěži Daňař roku Daňovou třešinku , tak co proti tomu pořád všichni mají , sorry jako!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).