Hlavní navigace

Srážková daň a Přiznání k dani z příjmu

  • (neregistrovaný) 91.103.167.---

    21. 2. 2017 21:13

    Dobrý večer. Moc prosím o radu:
    1.-
    Vypisuji Přiznání k dani z příjmů FO mající pouze příjmy ze závislé činnosti. Kam prosím vypsat srážkovou daň z dohody o provedení ráce do 10 000,- ? V oddíle č.6.

    2.-
    Mám od účetní z této dohody potvrzené na formuláři - Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti, zražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnêní., kde není vyplněn bod 6 - úhrn povinného pojistného z příjmu z ř.1.
    Známá mi řekla, že má z DPP od účetní jiný formulář a to - Potvrzení o ZP plynoucích na základě dohod o provedení práce §6 odst.4.

    Moc prosím o radu , který formulář je správný ?

    Budu vděčna za rady. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 2. 2017 21:23

      avat (neregistrovaný) 185.156.38.---

      Re: Srážková daň a Přiznání k dani z pří
      1/ř.52
      2/pro DPP je opravdu ten formulář co má Vaše známá

    • 21. 2. 2017 21:32

      Zora (neregistrovaný) 91.103.167.---

      Re: Srážková daň a Přiznání k dani z pří
      >>Dobrý večer. Moc prosím o radu:
      >>1.-
      >>Vypisuji Přiznání k dani z příjmů FO mající pouze
      >>příjmy ze závislé činnosti. Kam prosím vypsat
      >>srážkovou
      >>daň z dohody o provedení ráce do 10 000,- ? V oddíle
      >>č.6.
      >>
      >>2.-
      >> Mám od účetní z této dohody potvrzené na formuláři -
      >>Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé
      >>činnosti,
      >>zražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnêní., kde
      >>není vyplněn bod 6 - úhrn povinného pojistného z
      >>příjmu
      >>z ř.1.
      >>Známá mi řekla, že má z DPP od účetní jiný formulář a
      >>to - Potvrzení o ZP plynoucích na základě dohod o
      >>provedení práce §6 odst.4.
      >>

      >>Moc prosím o radu , který formulář je správný ?
      >>
      >>Budu vděčna za rady. Děkuji
      >1/ř.52
      >2/pro DPP je opravdu ten formulář co má Vaše známá

      Moc děkuji - tedy na ř. 52 je součet odvedené daně jak srážkovapé, tak zálohové ano?

      Uf a co nyní - mám si vyžádat správný firmulář, nebo je odpovědnost na účetní a nechat to tak ?

    • 21. 2. 2017 21:38

      Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

      Re: Srážková daň a Přiznání k dani z pří
      A nebylo tam podepsané prohlášení poplatníka?

    • 21. 2. 2017 21:46

      Zora (neregistrovaný) 91.103.167.---

      Re: Srážková daň a Přiznání k dani z pří
      Ne podepsala jsem prohlášení z příjmu pěstouna - zde mám v Potvrzení nahoře -'na tyto měsíce 1 - 12 . U DPP na tyto měsíce neni nic ( ani jsem to zde nevypisovala. Ještě mě napadá - je rozdíl v Dohodě o pracovní činnosti ? Ale sepsanou mám DPP

    • 21. 2. 2017 21:50

      Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

      Re: Srážková daň a Přiznání k dani z pří
      Ano, je rozdíl. Srážková může být jen u DPP bez podepsaného prohlášení do 10.000,- Kč. Požádejte o správné potvrzení.

    • 21. 2. 2017 21:56

      Zora (neregistrovaný) 91.103.167.---

      Re: Srážková daň a Přiznání k dani z pří
      >>>>>>Dobrý večer. Moc prosím o radu:
      >>>>>>1.-
      >>>>>>Vypisuji Přiznání k dani z příjmů FO mající pouze
      >>>>>>příjmy ze závislé činnosti. Kam prosím vypsat
      >>>>>>srážkovou
      >>>>>>daň z dohody o provedení ráce do 10 000,- ? V oddíle
      >>>>>>č.6.
      >>>>>>
      >>>>>>2.-
      >>>>>> Mám od účetní z této dohody potvrzené na formuláři -
      >>>>>>Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé
      >>>>>>činnosti,
      >>>>>>zražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnêní., kde
      >>>>>>není vyplněn bod 6 - úhrn povinného pojistného z
      >>>>>>příjmu
      >>>>>>z ř.1.
      >>>>>>Známá mi řekla, že má z DPP od účetní jiný formulář a
      >>>>>>to - Potvrzení o ZP plynoucích na základě dohod o
      >>>>>>provedení práce §6 odst.4.

      >>>>
      >>>>>>Moc prosím o radu , který formulář je správný ?
      >>>>>>
      >>>>>>Budu vděčna za rady. Děkuji
      >>>>>1/ř.52
      >>>>>2/pro DPP je opravdu ten formulář co má Vaše známá
      >>>>
      >>>>Moc děkuji - tedy na ř. 52 je součet odvedené daně
      >>>>jak
      >>>>srážkovapé, tak zálohové ano?
      >>>>
      >>>>Uf a co nyní - mám si vyžádat správný firmulář, nebo
      >>>>je odpovědnost na účetní a nechat to tak ?
      >>>
      >>>A nebylo tam podepsané prohlášení poplatníka?
      >>
      >>Ne podepsala jsem prohlášení z příjmu pěstouna - zde
      >>mám v Potvrzení nahoře -'na tyto měsíce 1 - 12 . U
      >>DPP
      >>na tyto měsíce neni nic ( ani jsem to zde
      >>nevypisovala. Ještě mě napadá - je rozdíl v Dohodě o
      >>pracovní
      >>činnosti ? Ale sepsanou mám DPP
      >
      >Ano, je rozdíl. Srážková může být jen u DPP bez
      >podepsaného prohlášení do 10.000,- Kč. Požádejte o správné
      >potvrzení.

      Moc Vám děkuji a přeji dobrou noc

    • 21. 2. 2017 22:01

      Líba (neregistrovaný) 2a00:1028:96c4:----:----:----:----:----

      Vám také.
      >>>>>>>Dobrý večer. Moc prosím o radu:
      >>>>>>>1.-
      >>>>>>>Vypisuji Přiznání k dani z příjmů FO mající pouze
      >>>>>>>příjmy ze závislé činnosti. Kam prosím vypsat
      >>>>>>>srážkovou
      >>>>>>>daň z dohody o provedení ráce do 10 000,- ? V oddíle
      >>>>>>>č.6.
      >>>>>>>
      >>>>>>>2.-
      >>>>>>> Mám od účetní z této dohody potvrzené na formuláři -
      >>>>>>>Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé
      >>>>>>>činnosti,
      >>>>>>>zražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnêní., kde
      >>>>>>>není vyplněn bod 6 - úhrn povinného pojistného z
      >>>>>>>příjmu
      >>>>>>>z ř.1.
      >>>>>>>Známá mi řekla, že má z DPP od účetní jiný formulář a
      >>>>>>>to - Potvrzení o ZP plynoucích na základě dohod o
      >>>>>>>provedení práce §6 odst.4.
      >
      >>>>>
      >>>>>>>Moc prosím o radu , který formulář je správný ?
      >>>>>>>
      >>>>>>>Budu vděčna za rady. Děkuji
      >>>>>>1/ř.52
      >>>>>>2/pro DPP je opravdu ten formulář co má Vaše známá
      >>>>>
      >>>>>Moc děkuji - tedy na ř. 52 je součet odvedené daně
      >>>>>jak
      >>>>>srážkovapé, tak zálohové ano?
      >>>>>
      >>>>>Uf a co nyní - mám si vyžádat správný firmulář, nebo
      >>>>>je odpovědnost na účetní a nechat to tak ?
      >>>>
      >>>>A nebylo tam podepsané prohlášení poplatníka?
      >>>
      >>>Ne podepsala jsem prohlášení z příjmu pěstouna - zde
      >>>mám v Potvrzení nahoře -'na tyto měsíce 1 - 12 . U
      >>>DPP
      >>>na tyto měsíce neni nic ( ani jsem to zde
      >>>nevypisovala. Ještě mě napadá - je rozdíl v Dohodě o
      >>>pracovní
      >>>činnosti ? Ale sepsanou mám DPP
      >>
      >>Ano, je rozdíl. Srážková může být jen u DPP bez
      >>podepsaného prohlášení do 10.000,- Kč. Požádejte o
      >>správné
      >>potvrzení.
      >
      >Moc Vám děkuji a přeji dobrou noc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).