Hlavní navigace

Potvrzení o zdanitelných příjmech

  • (neregistrovaný) 46.13.76.---

    24. 2. 2017 15:06

    Dobrý den,
    prosím ještě jednou. Nemáte s tím někdo zkušenost?
    V případě částečné nevyplacené mzdy postupuji podle Pokynu D 6 §5 odst. 4. Při potvrzení o zdanitelných příjmech jsem přepočítala řádek 2 a 6; ř. 9 jsem neopravovala - za částečně nevyplacený měsíc nebyla sražena žádná záloha.
    Nevím si ale rady s ř. 13; to se v pokynu neuvádí.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).