Hlavní navigace

Den nástupu do práce

  • (neregistrovaný) 176.222.224.---

    27. 2. 2017 15:10

    Dobrý den, prosím, musí být v pracovní smlouvě uvedeno i to, že dnem nástupu do práce dne ..... vzniká pracovní poměr? Nebo může být jen " Dnem nástupu do práce je: 1.10.2017 " a nic víc ?
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2017 10:39

      Alex.. (neregistrovaný) 2a00:1028:919b:----:----:----:----:----

      Re: Den nástupu do práce
      Stačí den nástupu, zákoník práce:
      § 34
      (1) Pracovní smlouva musí obsahovat
      a) druh práce, který má zaměstnanec pro zaměstnavatele vykonávat,
      b) místo nebo místa výkonu práce, ve kterých má být práce podle písmene a) vykonávána,
      c) den nástupu do práce.
      .............

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).