Hlavní navigace

Příplatek za přesčas -měsíční paušál?

  • (neregistrovaný) 80.188.217.---

    28. 2. 2017 12:56

    Pěkné odpoledne,
    setkala jsem se s tímto ujednáním v prac. smlouvě - Příplatek za práci přesčas stanovíme v částce 1.000 Kč měsíčně. Zaměstnanec má měsíční mzdu a přesčas jen vyjímečně. Je prosím toto možné nebo se příplatky musí odměňovat jako běžná hod. mzda +25% ? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2017 14:31

      pája

      Re: Příplatek za přesčas -měsíční paušál
      já bych to tipoval na sjednání mzdy s přihlédnutím k případné práci přesčas, i když to nemá náležitosti dle § 114 ZP

    • 28. 2. 2017 15:09

      pája

      Re: Příplatek za přesčas -měsíční paušál
      není zač, to je jen můj tip, nemusí to tak být, jeden neví, co tím autor vlastně myslel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).