Hlavní navigace

Prodej OA

  • (neregistrovaný) 85.93.171.---

    2. 3. 2017 13:52

    prosím o radu,
    prodala jsem OA - 22 000,- Kč. Mám zaplatit daň a jak?
    Děkuji, Saša

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 3. 2017 14:33

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: prodej OA
      § 4 odst. 1 písm. c) bod 2. zákona č. 586/1992 Sb. o daních z příjmů

      https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586#cast1

    • 2. 3. 2017 14:34

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: prodej OA
      tedy odkaz platí, pokud auto není nebo nebylo zařazeno v obchodním majetku podnikatele

    • 2. 3. 2017 14:56

      saš (neregistrovaný) 85.93.171.---

      Re: prodej OA
      není zařazeno, děkuji:)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).