Hlavní navigace

Platnost výpisu z katastru nemovitosti

  • (neregistrovaný) 86.49.189.---

    6. 3. 2017 10:26

    Požádala bych o radu, jak starý může být výpis z katastru nemovitosti jako doložení úvěrové smlouvy k ročnímu vyúčtování daně ze závislé činnosti ? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 3. 2017 15:08

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: platnost výpisu z katastru nemovitos
      Poprvé originál(nikoli info výpis z KN) s nejpozdějším datem 15.2.2017.

    • 6. 3. 2017 17:13

      katka2 (neregistrovaný) 2a00:1028:838a:----:----:----:----:----

      Re: platnost výpisu z katastru nemovitos
      Jak může jeden výpis z KN dokázat, že poplatník předmět vlastnil celé zdaňovací období ? Ať už má jakékoliv datum...

    • 7. 3. 2017 11:52

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: platnost výpisu z katastru nemovitos
      Poplatník v Prohlášení podepisuje,že splňuje podmínky podle
      §15, odst.4.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).