Hlavní navigace

OT: KH další předvolební tah

• (neregistrovaný) 83.208.106.---

6. 3. 2017 14:33

Dobroděj AB snižuje sankce:

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/kontrolni-hlaseni-funguji-dobre-ale-drasticke-pokuty-zmirnim/r~da561a2a024a11e78af8002590604f2e/

Cituji:

AB: "Jsem rád, že FS zmírňuje fakt tvrdé pokuty. Nechci, aby měli poctiví podnikatelé problémy kvůli drobným pochybením."

Zlotřilé GFŘ určitě pokuty navrhlo do zákona a schválilo v Parlamentu. Stejně jako bez vědomí Jeho Svatosti GFŘ spustilo udavačský web.

Ještě že Jeho Svatost máme. On se postará, aby bylo líp.

Stačí k tomu pouhé Metodické pokyny. Proč tedy máme Parlament a soudy??? Co je zrušit a věškerou moc vložit do rukou toho dobroděje? Ušetřilo by se.

Hezký den!

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 3. 2017 14:39

mickeymouse (neregistrovaný) 195.39.86.---

Re: OT: KH další předvolební tah
      Co by člověk neudělal pro dobro všech a pro jednu koblihu!

• 6. 3. 2017 14:49

asdsa (neregistrovaný) 79.98.75.---

Krásné sarkasmy, pánové, ale už ani ty nestačí, aby se nad tímto mohl člověk alespoň trošku pousmát :-(

• 6. 3. 2017 22:22

Bětka+ (neregistrovaný) 80.188.83.---

Pousmát se? Dnes jsem opět byla na návštěvě a vzpomenuly se volby. Hádejte koho budou volit? A když jsem se již po několikáté zeptala: Proč, co udělal pro tebe? Odpověď zní: A koho jiného? Všichni jsou stejní. On je nejvíc férový. Ať žije kampaň ve vlastních novinách a televizi!!!!!

• 7. 3. 2017 6:08

mickeymouse (neregistrovaný) 195.39.86.---

Asi nejvíc platí argument, že to související zdražení dopadne na ně samotné. Teda pokud si to vůbec jsou ochotni připustit...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).