Hlavní navigace

Odpočet na děti a manželku

  • (neregistrovaný) 92.62.225.---

    8. 3. 2017 6:36

    Chápu to dobře, že OSVČ vedlejší může uplatnit děti a manželku i když dělá výdaje procenty, pokud základ daně z podnikání je menší než 50%?
    Příjmy ze zaměstnání 280 000 + povinné pojistné 95200
    základ daně z §7 po odečtení výdajů 238 460.

    děkuji za odpovědi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 3. 2017 7:00

      mirka..p (neregistrovaný) 2a00:1028:8d1c:----:----:----:----:----

      Re: Odpočet na děti a manželku
      Chapete to dobre. Zaklad dane, ktery byl vypocten procenty musi byt mensi nez zaklad dane vypocteny jinak.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).