Hlavní navigace

Sleva na dítě - student do kdy?

  • (neregistrovaný) 141.0.13.---

    9. 3. 2017 18:21

    Prosím o radu. Zam-nec uplatňoval slevu na studující dítě 01-09/2016. Nyní donesl potvrzení o ukončení studia a to je do 12.10.2016. Náleží sleva jen do 09/2016 nebo má nárok i na 10/2016? Dcera nepracovala. Díky za radu, Luisa

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 3. 2017 20:56

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 185.115.9.---

      Re: Sleva na dítě - student do kdy?
      Věk dítěte?


      ZDP § 35c
      (10) Poplatníkovi, který vyživuje dítě jen jeden kalendářní měsíc nebo několik kalendářních měsíců ve zdaňovacím období, lze poskytnout daňové zvýhodnění ve výši 1/12 za každý kalendářní měsíc, na jehož počátku byly splněny podmínky pro jeho uplatnění.

    • 9. 3. 2017 21:11

      Luisa (neregistrovaný) 141.0.13.---

      Re: Sleva na dítě - student do kdy?
      toto jsem našla, ale nebyla si jistá, moc Vám děkuji!!!!!
      Luisa

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).