Hlavní navigace

VZP přehled FO kapitál. maj.

  • (neregistrovaný) 79.170.251.---

    11. 3. 2017 17:35

    Dobrý den, započítávají se do přehledu VZP - příjmy - i příjmy z kapitálového majetku?Nebo jen dílčí základ daně §7( ř. 113 přílohy č.1DAP) Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).