Hlavní navigace

Kam zadat do přiznání za pronájem bytu?

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:8d18:----:----:----:----:----

    12. 3. 2017 16:56

    Prosím poradit, kam zadat do přiznání za pronájem bytu-apartmánu, který ale nevlastním. Pronajala jsem si ho a dále jej krátkodobě více lidem pronajímala. Nejsem OSVČ,pouze přivydělávající student. § 9 nebo § 10? Předem moc děkuji za radu. Dále ještě poprosím poradit, zda může moje mamka i přesto že si přivydělávám takto peníze si nárokovat mně co by nezaopatřené dítě. Chtěla bych být OSVČ.
    Děkuji :-)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).